Joalis Bambi oil

13.12.2012 22:18

Trojice unikátních informačních olejů Joalis Bambi Oil představuje úplnou novinku v sortimentu Joalis. Vedle informační složky obsahují tyto produkty mandlový olej s jedinečnými kosmetickými vlastnostmi a směsi specifických kvalitních olejů vhodných ke zvláčnění, ochraně a regeneraci citlivé pokožky novorozence a batolete. Oproti jiným dětským olejům kombinují Joalis Bambi Oil ošetření kůže dítěte s účinky informace. Jsou určené k přenosu informací do organismu přes pokožku, tyto informace pak příznivě působí na fungování lidského organismu.

 

Firma Joalis přichází s preparáty, které mají svůj příběh. bambi oil jsou tři lahvičky, v nichž se nachází směs kvalitních olejů určených k ošetření pokožky novorozence a batolete. Dětské oleje Joalis však mají proti všem ostatním na trhu něco navíc. Lze je používat v kterémkoliv věku, a to nejen pro dítě, ale i pro dospělého, který třeba nemůže požívat preparáty firmy Joalis ústy (latinsky per os).

 

Tyto oleje jsou určené k přenosu informací do organismu přes pokožku. Předem sděluji, že kvalita přenosu je naprosto stejná jako při požití ústy, není tedy slabší, nedokonalejší. Tuto skutečnost mám ověřenou po dobu několika let. Pro přenos přes kůži můžeme samozřejmš využívat i jiné, např. lihové preparáty (pozor, nebudeme se natírat preparáty sirupovými). Bambi Oil v sobě tedy kombinují dva účinky: ošetření kůže dítěte a působení informace na fungování lidského organismu. A nyní zmíněný příběh.

 

Když se narodí do rodiny malé dítě, rodiče se mu obvykle snaží dát něco do vínku. Jsou-li rodiče literárně tvořiví, vyprávějí příběhy a pohádky, které si sami vymýšlejí. Někteří hodně nadaní pak mohou tyto příběhy vydat knižně. Nejznámější je medvídek Pú a Kryštůfek - i tento příběh vznikl z vyprávění, které tvořil otec pro svého syna.

 

Abych nevstoupil mezi řady "literárních pokušitelů", řekl jsem si, že pro syna Andrease vymyslím speciální preparát, který bude mít pozitivní účinky na jeho zdraví. Tak vznikly preparáty kombinované s ošetře

 

ním kůže. Výsledek byl i pro mě překvapivý. Nyní je synovi 3,5 roku a nikdy nepotřeboval žádný lék, nemusel navštívit pediatra pro nějaké onemocnění, neměl antibiotika, netrpěl kolikami, jeho kůže byla vždy naprosto hladká a čistá, měl vždy dobrý spánek a nikdy jsme s ním neprobděli žádnou noc. V obchodech s hračkami si nelehal na zem, neřval a nekopal kolem sebe. Tím nechci chválit Andrease, ale chci pochválit preparáty, které mu byly každodenně aplikovány na jeho kůži.

 

Při jejich tvorbě jsem se zamýšlel, co pro dítě mohu udělat. Pochopitelně se na prvním místě ocitla imunita, a tím odolnost proti nemocem. Tomu pomáhá kvalita dýchacích cest a zažívacího ústrojí. Dalším problémem dětí bývá jejich kůže. Množství ekzémů, opruzenin, potniček a různých afekcí na kůži je značný. Jsou vždy výrazem nějakého problému. V neposlední řadě je to nervová soustava dětí. Neklid, nespavost, vegetativní problémy projevující se kolikami, ale také nechutenství, zvracení, to vše má vztah k nervovému systému. Dobrá funkce hypotalamu zajišťuje nejen stabilitu vegetativního nervového systému, ale i například přiměřenou chuť k jídlu. Důležitá je také dobrá snášenlivost očkování a eliminace nepřiměřené úzkosti nebo agresivity. To byly cíle, se kterými jsem tvořil zmíněné kožní preparáty.

Nakonec vyšlo, že vše potřebné je možné dostat do tří typů preparátů, tří typů olejů. V několikaletém pokusu jsem dokázal, že potřebné vlastnosti těchto preparátů se mi opravdu podařilo naplnit. Z toho tedy vyplývají účinky, které můžeme očekávat. Preparáty nejsou tvořeny konkrétně tak, abych mohl říct, že v jednom oleji jsou ty

 

to informace av jiném oleji jiné. Preparáty jsou vytvořeny poněkud jiným, komplexním způsobem a tak, abychom začali žlutou barvou, pokračovali přes oranžovou k modré. Začneme-li však v jiném pořadí, nedopustíme se chyby. Ideální aplikace je střídat olejíčky jeden den jednu barvu, druhý den druhou, třetí den třetí barvu a tak stále dokola. Tak docílíme nejlepšího výsledku.

 

Dětské oleje nám umožňují posunout začátek detoxikace do prvních dní po narození dítěte a umožní rodičům prožít ze svého novorozence více radosti, než když dítě trpí různými zdravotními problémy, což rodiče bolívá často více než dítě. Přeji této nové kategorii preparátů úspěšný start. Berte tyto preparáty nejen jako ukázku dalších možností informační detoxikace, ale i jako můj dárek všem dětem.

 

Zdroj: Jonáš, Josef. Joalis Bambi Oil. dostupné z: www.josefjonas.blog.cz.

Kontakt