O mně

 

K metodě MUDr. Josefa Jonáše jsem se dostala asi před deseti lety díky svým zdravotním potížím.

Po dvouměsíční akutní fázi infekční mononukleózy jsem se dostala do fáze chronické, která trvala rok. Byla jsem stále unavená, každý měsíc jsem měla akutní virózu, trpěla jsem tzv. polyvalentními alergiemi a můj hormonální systém začal "stávkovat". O aktivním životě jsem si mohla nechat jen zdát.

V tomto stavu jsem se dostala na elektroakupunkturní měření, které ukázalo, že můj organismus je pod maximální nadvládou toxinů všeho druhu. Nevěřila jsem, že by se to někdy mohlo změnit, když klasická medicína byla bezradná.

Po prvních dnech užívání preparátů Joalis však nastala změna. Najednou jsem začala být aktivnější, méně unavená, virózy se mi začaly vyhýbat a mé alergie postupně mizely.

Během vlastní detoxikace se mi nevyhly ani detoxikační projevy. Nebyly vždy příjemné, ale byly známkou toho, že detoxikace opravdu funguje. Po jejich odeznění se můj zdravotní stav vždy zlepšil. Detoxikace pro mne byla také návratem do minulosti - zjistila jsem kdy a proč mé potíže začaly.

Díky metodě MUDr. Jonáše jsem mohla dodělat střední zdravotnickou školu. Následně jsem vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně – obor Všeobecná sestra a Ošetřovatelství v gerontologii.

Momentálně pracuji ve zdravotnictví jako sestra. Jsem zklamaná z momentální situace, kdy našemu zdravotnictví vládne farmaceutický průmysl. Na všechno existuje pilulka, která zázračně vyléčí bolesti, vysoký krevní tlak, alergie apod. Nikdo neřeší příčinu zdravotních potíží, dané příznaky se pouze skryjí a po ukončení léčby se symptomy opět objeví.

 

Aktivně jsem se začala metodou MUDr. Jonáše zabývat na začátku roku 2012. Absolvovala jsem kurzy řízené a kontrolované detoxikace a po složení zkoušek jsem získala statut „Terapeut Joalis“. Od té doby sleduji další vývoj metody, účastním se seminářů a snažím se provádět detoxikaci tím nejlepším možným způsobem.

 

Kontakt

Mgr. Ivana Pivoňková Poradce pro detoxikaci organismu Letovice
777 906 344 pivonkovaivana@seznam.cz