Otázky a odpovědi

Kolik návštěv (detoxikačních kúr) je nutné ke zlepšení stavu?

Počet návštěv u detoxikačního poradce (detoxikačních kúr) je individuální, záleží na konkrétním zatížení stavu organismu. Obvykle mohou pomoci 2-3 detoxikační kúry. Někteří klienti se rozhodnou pro pravidelné návštěvy a detoxikace se stane jejich životním stylem.

Mají preparáty Joalis vedlejší účinky?

Preparáty Joalis žádné vedlejší účinky nemají. Mohou se však objevit tzv. detoxikační projevy, které jsou známkou toho, že se tělo zbavuje toxinů. Tyto projevy jsou přechodné.

Užívám léky předepsané lékařem, mohu i přesto užívat preparáty Joalis?

Ano, preparáty Joalis pracují na jiném principu než léky klasické medicíny. Preparáty Joalis se mohou kombinovat s jakýmikoli léky, jejich účinky se neovlivňují.

Je nutné absolvovat návštěvu u detoxikačního poradce? Chtěl/a bych si zakoupit preparáty podle svého uvážení.

To je samozřejmě možné. Skutečná příčina potíží však nemusí být na první pohled zřejmá. Detoxikační poradce má rozsáhlejší odborné znalosti z oblasti anatomie, fyziologie a také z oblasti řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Jonáše. Vhodné preparáty vybere na základě analýzy vašich potíží v kombinaci s přesným měřením přístrojem Salvia. Volbu vhodných preparátů zároveň pomocí přístroje Salvia ověří. Takto zvolená detoxikační kúra je pak "šitá na míru" přesně pro konkrétního klienta - je tudíž efektivnější a účinnější.

Bojím se detoxikačních projevů, je možné je nějakým způsobem zmírnit?

Zmírnění detoxikačních projevů je možné pomocí dávkování preparátů. Jestliže se obáváte prudkých detoxikačních projevů, je možné začít s užíváním v poloviční či menší dávce a postupně dávkování navyšovat.

Např. při podávání lihových preparátů Joalis je doporučeno dávkování 2x denně 10 kapek. Začnete preparáty užívat 1x denně 5 kapek, po 14 dnech dávku navýšíte na 10 kapek 1x denně a po dalších 14 dnech začnete aplikovat kapky v doporučeném dávkování - tzn. 2x denně 10 kapek.

V případě nepříjemných detoxikačních projevů můžete zůstat na dávkování, které vám vyhovuje (např. po celou dobu detoxikační kúry budete preparáty užívat 1x denně 10 kapek).

Je možné provést diagnostiku přístrojem Salvia u kojenců?

Ke zjištění zátěží v organismu u novorozenců, kojenců a batolat se přístrojem Salvia vyšetřuje matka. Toxická mapa organismu (včetně infekčních ložisek) je u matky a malých dětí shodná.

Jaké preparáty lze používat u kojenců?

Lihové preparáty Joalis se dětem aplikují na kůži bříška nebo u starších na kůži loketních jamek. Účinek preparátů je stejná jako při podávání preparátů ústy (pouze u dospělých). Z jedné detoxikační kúry se může detoxikovat maminka i dítě.

Pro novorozence, kojence a batolata jsou také určeny oleje - Joalis Bambi oil.

Dětem od tří let je možné podávat sirupové preparáty Joalis Bambi (www.rizenadetoxikace.com/preparaty-joalis/pro-deti/).

Kontakt

Mgr. Ivana Pivoňková Poradce pro detoxikaci organismu Letovice
777 906 344 pivonkovaivana@seznam.cz