Preparáty Joalis

 

Preparáty Joalis jsou potravinové doplňky. Jedná se o přírodní preparáty kombinující holografické obrazy a rezonanční komplexy na bylinném základě. Tělo rozpozná danou informaci a aktivuje imunitní systém k odstranění konkrétních toxinů.

Tyto přípravky nejsou léky a nenahrazují léky předepsané lékařem.

Preparáty se ve většině případů užívají ústy. Lidem s epilepsií, dětem jsou lihové preparáty aplikovány na kůži (do loketních jamek, u dětí na oblast bříška).

 

Dreny

Řada preparátů Joalis Dreny obsahuje holografické obrazy a rezonanční komplexy na základě bylin. Využívají se k detoxikaci infekčních ložisek, emočních a dalších toxinů z konkrétních tkání a orgánů. Dreny využívájí tzv. metodu klíčů - s jejich pomocí se mohou detoxikovat mikrobiální ložiska i v dalších tkáních, které spolu podle celostní medicíny souvisí.

 

Komplexní preparáty (lihové)

Joalis Komplex je výsledkem mnohaletého výzkumu firmy Joalis. Komplex obsahuje aktivní látky léčivých rostlin a nese holografické informace o infekčních, anorganických, organických, emočních zátěžích a jejich vzájemných vztazích s různými tkáněmi těla. Jejich kombinace je sestavena na konkrétní potíže. Jedná se o doplněk stravy a je-li užíván v přiměřené míře, nemá negativní vliv.

 

Abelia komplex (fruktózové)

Abelia komplex je alternativou pro preparáty Joalis Komplex. Obsahuje stejné holografické informace a aktivní látky bylin, užívají se na konkrétní potíže. Jejich nosičem je fruktóza.

 

Herby

Joalis Herb slouží k odstranění mikrobiálních ložisek v základních orgánech. Jedná se o bylinně-informační preparáty, které pracují na základě rezonance a holografických principů. Byliny spolu s informacemi vstupují do rezonance s postiženou tkání a odstraňují z ní mikrobiální ložiska. Joalis Help jsou prověřené, velmi účinné preparáty vyrobeny zcela na přírodní bázi.

 

Antimikrobiální preparáty

Antimikrobiální preparáty navigují imunitní systém na konkrétní mikroorganismy a jejich toxiny.

 

Emocionální preparáty

Tyto preparáty pracují s emočními toxiny - nevědomé toxiny, stres, škodlivé emoce. Je vhodné je užívat spolu s preparáty proti organickým a anorganickým toxinům.

 

Preparáty proti organickým a anorganickým toxinům

Organické a anorganické toxiny se dostávají do těla životním stylem a prostředím, ve kterém žijeme. Jedná se např. o těžké kovy, chemikálie, léky, drogy, zbytky po očkování, škodlivé metabolity, cizorodé látky aj.  Preparáty napomáhají odstranit tyto toxiny z těla.

 

Harmoni

Jedná se o sady preparátů určené pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou podstoupit zjištění konkrétních zátěží pomocí přístroje SALVIA. Sady Harmoni jsou určeny k celkové detoxikaci organismu.

Set Psychoharmoni napomáhá zlepšit psychiku a funkci nervové soustavy.

 

Kontakt

Mgr. Ivana Pivoňková Poradce pro detoxikaci organismu Letovice
777 906 344 pivonkovaivana@seznam.cz